İşletme Enstitüsü


Hayatı Değiştiren Fikirler

 

Hangi MBA Programı?


İşletme Enstitüsü bünyesinde yürütülen MBA, Uzaktan MBA ve Executive MBA programlarından hangisi size daha uygun? Karşılaştırmalı olarak inceleyin: MBA programları karşılaştırma tablosu 

Bahar Dönemi Ders Programları

2018-2019 Bahar Döneminde Enstitümüz Bünyesinde açılmış olan tüm yüksek lisans ve doktora  programlarının haftalık ve modül ders programları için lütfen linki takip edin.

Özel Öğrencilik

Akademik takvimde belirtilen tarihlerin dışında, yönetmelikteki şartları sağlayanların adaylar derslerin başladığı güne kadar özel öğrenci statüsünde kabul edilebilir. Devamı »

 

Neden İEÜ?

• MBA programlarında 15 yıllık deneyim
• 10 ila 16 ay arasında tamamlanabilen esnek yüksek lisans programları
• Harvard Case Method ile eğitim yapan tamamı ile modüler Executive MBA programı
• Mekan ve zaman sınırlarını ortadan kaldıran Uzaktan MBA programı
• Araştırma odaklı akademisyenler yetiştiren doktora programı
• İngilizce ve Türkçe program seçenekleri
• Kredi başına ödeme olanağı
• Executive MBA'da ortalama 9.5, tüm MBA programları genelinde ortalama 6 yıllık iş deneyimi olan ve %70'i halihazırda çalışan öğrencilerimizle zenginleşen sınıf içi etkileşim
• Kapsamlı ders ve seminerler
• Uluslararası değişim imkanları
• Avrupa, Amerika ve Asya'dan çok sayıda öğretim üyesi ve öğrenci ile geniş sosyal ve  iş ağları kurma olanağı

 

Hayatı değiştiren fikirler. İşletme Enstitüsü olarak amacımız öğrencilerimizi iş dünyasının ve toplumun meydan okuyan taleplerine başarılı bir şekilde cevap verecek şekilde yetiştirme misyonunu gerçekleştirmektir.  Son yıllarda yaşadığımız global finansal krizler, kamu güvenini sağlayacak iş hayatı liderlerine gereksinimin önemini vurgulamıştır. Geleceğin liderleri için en temel nitelikler teknik bilgi ve etik sorumluğa sahip olmaktır. Eğitim modellerimiz hem lisans hem de lisansüstü seviyelerde girişimcilik, eleştirel ve analitik düşünce, etik davranış, sosyal ve çevresel farkındalıkla birlikte teknik ve pratik bilgiyi de vurgulamaktadır. Bu sayede küresel toplumun gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya uygun ve fark yaratacak bireylerin yetiştirilmesine koyduğumuz katkıyla gurur duyuyoruz.

İEÜ İşletme Fakültesi,  HT Bloomberg'in 2015 listesine göre Türkiye'nin en iyi 10 İşletme ve Ekonomi okulundan biridir.

E-MBA ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE
e-MBA programlarımızda bu akademik yıldan itibaren Blackboard Collaborate Modülü kullanılacaktır. Daha önceki yıllarda kullanmış olduğunuz sistem ve şifreler geçersizdir. Blackboard Collaborate modülüne giriş ile ilgili ayrıntılar öğrencilerimizin e-mail adresine gönderilmş olup, geçtiğimiz hafta içinde oryantasyon oturumları ile platformun kullanımına yönelik eğitimler tamamlanmıştır.

Eğer bu eğitimlere katılmadıysanız Blackboard'a girerek TLC dersini seçip ilgili dokümanlardaki yönergeleri izlemeniz ve Launcher kurulumunuzu yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Collaborate menüsünün altında yer alan RECORDINGS seçeneğinden geçtiğimiz hafta yapılan eğitimleri izleyebilirsiniz. Bu dönem içinde başka bir Blackboard Eğitimi yapılmayacaktır. 

Blackboard girişi: ieu.blackboard.com (OASIS kullanıcı adı ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir)

HABERLER